piątek, 12 grudnia 2025

Czy mamy strategię "na dzień po"?

Oczywista, oczywistość. Czy nasz kraj wie jak działać po upadku Kraju Rad? Niestety mam poważne wątpliwości! Dla nas najważniejszą kwestią jest zapanowanie nad Obwodem Królewieckim!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Do posłuchania

Dobry materiał, warto posłuchać, bo miłe dla ucha. Kamanda Nabiulliny w odstawce, wyraźny sygnał, że jest źle, a nawet bardzo!