czwartek, 22 stycznia 2026

Moskwicz!

Nowy Moskwicz, marka wskrzeszona, ale jako chińskie zombi. Sprzedaż dołuje, bo forsy na rynku coraz mniej.  


Oficjalnie zwiększono wyprzedaż resztek złota z Funduszu Dobrobytu, jak zwykle nie wierzę w podawane liczby i uważam, że wyprzedali już wszystko. Uzupełnienia tylko z nowego wydobycia, ale ono też idzie na sprzedaż. 
Swoją drogą ceny uncji na niespotykanym poziomie! 4 832, 90 USD!!!




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Do posłuchania

Dobry materiał, warto posłuchać, bo miłe dla ucha. Kamanda Nabiulliny w odstawce, wyraźny sygnał, że jest źle, a nawet bardzo!