czwartek, 1 maja 2025

Brawo!

Wczoraj wieczorem, Ukraina podpisała bilateralną umowę z USA o partnerstwie ekonomicznym!
Czy to przełom, czy tylko kolejny krok? 
Czy Ameryka będzie pilnowała swych interesów w kraju z którym blisko biznesuje? 
Czy też jest to tylko gra z Putinem, popatrz Wowa, jesteś niegrzeczny, to my ci na złość!
Zobaczymy, ale póki co optymistycznie.





PS. Ciekawostka, Kraj Rad w rozsypce, więc morale ma podnieść pamięć dawnej chwały.
Lotnisko w Wołgogradzie, dekretem prezydenckim przemianowane na Stalingrad. 
No cóż stanu technicznego zdezolowanej foty powietrznej CCCP, to nie poprawi.

Do posłuchania

Dobry materiał, warto posłuchać, bo miłe dla ucha. Kamanda Nabiulliny w odstawce, wyraźny sygnał, że jest źle, a nawet bardzo!