Miło od poniedziałku baryłka Uralsa na krawędzi! Cena 50 USD za baryłkę, tak źle nie było już od dawna.
Jeśli połączymy to z „krachem” giełdowym jakie notują giełdy na całym świecie, to tron Wowy może się wykopyrtnąć.
Dobry materiał, warto posłuchać, bo miłe dla ucha. Kamanda Nabiulliny w odstawce, wyraźny sygnał, że jest źle, a nawet bardzo!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz